image_baner
image_baner
Welcome to Iran's online carpet market

پیشنهادهای نیکوت

مشاهده تمام محصولات فرش ماشینی

پرفروشترین در منطقه شما

پیشنهاد ما به شما

پرتخفیف ترین ها

تابلو دستبافت

فرش دست بافت

تابلو فرش ماشینی

فرش ماشینی

تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش ماشینی چیست ؟

امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی،  تابلو فرش ماشینی توسط دستگاه های به روز صنعتی بافته می شود که نمونه‌هایی مصنوعی از فرش دستبافت هستند. این فرش‌ها، کیفیت و قیمت کمتری نسبت به فرش‌های دستباف دارند. پیشینه به وجود آمدن این نوع فرش در ایران نشان می دهد که برای اولین بار در اوایل دهه پنجاه توسط کارخانه‌های ابریشم و مخمل کاشان بافته و به بازار عرضه شده است. این فرش‌ها امروزه طرفداران زیادی در ایران و جهان دارند. تابلو فرش ماشینی، خود دو نوع بافت ماشینی و چاپی را شامل می شود. امروزه با توجه به شباهت زیاد این نوع از فرش‌ها به نوع دستبافش، توانسته طرفداران زیادی را در بین علاقه مندان به فرش پیدا کند.

بهتر است برای خرید این وسیله‌ی مصرفی و چشم‌نواز به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید،
مجموعه بزرگ فروشگاهی نیکوت این امکان را به وجود آورده تا با مشاوره رایگان بهترین متخصصان در این زمینه  و بر اساس میزان هزینه و سلیقه‌ شما انتخابی عالی ، درست و مطمئن را در پیش روی شما قرار دهد.

انواع تابلو فرش های ماشینی

  • تابلو فرش بافت ماشینی

در این نوع از تابلو فرش‌های ماشینی، همانگونه که از اسمش پیداست، بافت ماشینی دارند و با دادن یک طرح یا نقشه به دستگاهی که قابلیت نقشه خوانی دارد؛ دستگاه آن را در ابعاد دلخواه می بافد.

  •  تابلو فرش چاپی

در تابلو فرش چاپی، در ابتدا فرش در ابعاد دلخواه به رنگ کاملا سفید بافته شده و سپس طرح و نقشه مورد نظر به وسیله دستگاه بر روی آن چاپ می شود.

سرعت بافت و تهیه این نوع از تابلو فرش، نسبت به نوع ماشینی سریع‌تر است اما این در حالی است که دوام رنگ‌ها در نوع چاپی کمتر است. همچنین طرح ها در تابلو فرش بافت ماشینی، واقعی تر به نظر می رسند.

 

ابعاد تابلو فرش ماشینی

تابلو فرش‌های ماشینی، در ابعاد مختلفی تولید و ارائه می شوند که متداول ترین این ابعاد، اندازه های 70 در 50، 100 در 50، 100 در 70، 70 در 50 و 100 در 50 می باشد. به طور کلی در رابطه با این تابلوها نیز همانند فرش های ماشینی می توان آن ها را در ابعاد دلخواه هم سفارش داد.

بهترین تابلو فرش ماشینی

اولویت مهم در انتخاب یک تابلو فرش که مرغوب بودن آن را رقم می زند، میزان تراکم آن‌ها است. یعنی هر چه تراکم آن ها بیشتر باشد، در واقع ظرافت آن ها بالاتر خواهد بود و شباهت‌شان به نوع دستباف بیشتر می شود. همچنین این میزان ظرافت در تابلو فرش های بافت ماشینی نسبت به نوع چاپی بیشتر دیده می شود.

 

برای اطلاعات تخصصی بیشتر این محصول کلیک کنید.

 

دسترسی سریع به پر فروش ترین ها