درباره ما

 

معرفی مجموعه فروشگاهی و خدماتی آنلاین نیکوت

 آدرس وب سایت :   https://nikot.ir  است.

نوع فعالیت : سیستم جامع و هندلینگ چند رسانه ای (انجام کلیه پروژه ها در بستر الکترونیکی ، خرید فروش تمام اجناس به صورت آنلاین و آموزش و پژوهش علمی)

درباره نیکوت

نیکوت نمایندگی رسمی مرکز کامپیوتری میلاد است، و در بخش کامپیوتر هوش مصنوعی ، تاسیسات و اختراعات روز دنیا فعالیت دارد، مرکز کامپیوتری میلاد از طریق برند نیکوت دست به فعالیت هایی نظیرتجارت الکترونیک :(خرید و فروش اینترنتی) ما در فروشگاه نیکوت قصد داریم اجناس خاص و با کیفیت را بیابیم و تولید کننده را مستقیم به خریدار وصل کنیم تا هم خریدار تخفیفات ویژه دریافت کند و هم تولید کننده به سود قابل توجهی برسد.

تجارت الکترونیک فروشگاه نیکوت

فروشگاه اینترنتی نیکوت در حال حاضر با توجه به استقبال چشمگیر کاربران و مشتریان خود، یکی از پرمخاطب ترین و پربازدیدترین وب سایت تجاری کشور در زمینه سیستم های توزین الکترونیک می باشد.

فروشگاه اینترنتی نیکوت با هدف ایجاد امکان دسترسی مشتریان به انواع سیستم های توزین بخصوص لودسل، بدون محدودیت های اعمالی در اثر تحریم های بین المللی و در چارچوب قوانین مدنی جمهوری اسلامی ایران، فعالیت خود را آغاز نمود و با گسترش خلاقانه تنوع محصولات، در تحقق هر چه بیشتر این هدف می کوشد.

انجام پروژه و خدمات: یکی از اهداف ما معرفی کردن افراد متخصص و جویای کار به مراجعین و کارفرماست ، در مجموعه نیکوت ما از بهترین متخصصان در پروژه ها استفاده می کنیم و تمام فعالیت های مرکز باید زیر نظر مجموعه نیکوت در حد استاندارد کشور های اروپایی و حتی بالاتر از آن قرار گرفته باشد.

آموزش و پژوهش: بخش دیگر فعالیت نیکوت در آموزش و پژوهش می باشد از همان ابتدا رویکرد مجموعه نیکوت بر آن بود تا پیشرو در علم و فناوری باشد و تا هم اکنون در این مسیر ثابت قدم بوده و سعی شده در تمام پروژه ها و خدمات از آخرین تکنولوژی استفاده شود ما به دنبال آموزش افراد جویایی کار به بهترین شکل هستیم تا این افراد به حدی حرفه ای باشند  که در مجموعه نیکوت به کار و در آمدزایی مشغول شوند، کلام آخر نیکوت یک سازمان بزرگ ، جامع و نو پا است که در آینده انقلاب بزرگی به وجود می آورد….

نیکوت به معنی نزدیک است ! یعنی ما بهترین کالا ها و خدمات را با بالاترین کیفیت  به نزدیکی شما می رسانی

نیکوت یک هلدینگ چند رشته ای می باشد، که فعالیت اصلی شرکت های تابعه آن در اقتصاد ، صنعت ، ساختمان ، آموزش ، فرهنگ ، اجتماع ، پزشکی ، مشاوره و روانشناسی ، هنر، هوش مصنوعی و رباتیک ، هوافضا ، کشاورزی و منابع طبیعی می باشد.

این مرکز با تکیه بر ارزش های منحصر بفرد خود در آستانه تحولات بنیادین و عملیاتی و استقرار یک سیستم جامع مدیریت شرکت های متفاوت است.
شرکت های تابعه مرکز در زمینه های مختلف اعم از مهندسی، تدارک، ساخت و بهره برداری پروژه های مهندسی  و همچنین تامین مالی، سرمایه گذاری، و اجرای پروژه های انبوه سازی، تاسیسات و…،  فعال بوده و دارای رتبه های بالا و متنوع می باشند. این مرکز براساس سند استراتژی خود در صنعت گردشگری نیز فعالیت دارد.
اولویت محوری نیکوت برتری کیفی در اجرای پروژه ها در زمان مقرر با سرعت و هزینه متناسب مبتنی بر نظم، چالاکی، فرهنگ کار تیمی سالم و اخلاق حرفه ای است.
نیکوت با رویکرد استفاده از تنوع فعالیت های تخصصی، حضور در پروژه‌های مختلف و توان توسعه در سود آوری، توان بالای مشارکت در طرح‌های بزرگ، توانایی بهره مندی از ابزار های جدید و مدرن تامین مالی و توانایی در تحقیق و توسعه راهبردی در صنعت ساخت می کوشد جایگاه خود را در این صنعت بیش از پیش مستحکم ساخته و در توسعه فنی و اقتصادی زادبوم خود سهم قابل توجهی داشته باشد. نیکوت همواره در تلاش است که بهترین خدمات و سرویس ها  را برای شما فراهم کند تا همیشه در رقابت با سایر همکارانتان بهترین باشید. این را در پروژه های قبلی ثابت کرده ایم و در آینده نیز این هدف را دنبال خواهیم کرد.